• Podporují nás
 • Časté otázky
 • Kariéra3
 • Blog
 • Projekty
    • Sociální služby Vsetín
     příspěvková organizace​

     Záviše Kalandry 1353
     755 01 Vsetín

     IČ: 49562827
     DIČ: CZ49562827

     ID datové schránky: idzk758

     Úřední hodiny podatelny:
     pracovní dny od 7:00 – 15:30 hod

Druh služby: Pro osoby s chronickým duševním onemocněním způsobeným alkoholem

Preferuji jednolůžkový pokoj, poskytnete mi jej při přijetí?

Uzavření smlouvy (přijetí) se odvíjí od uvolněného lůžka. Pokud nebude jednolůžkový pokoj k dispozici, můžete o něj požádat, ale závisí od možností služby, souhlasu se stěhováním spolubydlících. Můžete uzavření smlouvy pak odmítnout, ale pak postupujeme podle vnitřních pravidel, se kterými Vás seznámí sociální pracovníci.

Jak dlouho budu čekat, než se dostanu do Domova?

Nelze přesně říct, jak dlouho budete čekat. Individuálně posuzujeme každou žádost, přičemž jen datum podání žádosti nerozhoduje o přijetí do domova. Přijetí ovlivňuje více faktorů, kterými jsou zejména naléhavost nepříznivé sociální situace a charakter uvolněného místa, přihlížíme také k vazbám v místě poskytování sociální služby. Při uvolnění místa sociální pracovnice vybírá vhodné žadatele, se kterými se domluví na osobním setkání. Zjišťuje potřeby a očekávání žadatele a předává mu informace o poskytované službě. Následně vybere toho, který nejvíc odpovídá kritériím. Počítejte s tím, že čekací doba se může pohybovat v řádu měsíců do jednoho až dvou let.

Může klient pobývat mimo zařízení?

Ano. Pobyt mimo zařízení podporujeme, je možný i na více dnů. Zároveň z provozních důvodů doporučujeme sdělit čas odchodu a příchodu a po dobu nepřítomnosti v zařízení je vhodné odhlášení stravy.
Skip to content